پیش اعلام نتایج دور ابتدایی...
ساعت ۱٢:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱٧  کلمات کلیدی: جشنواره ترانه سرایان ، اعلام نتایج ، مهدی موسوی ، ترانه

با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان ترانه سرا و شرکت کنندگان محترم جشنواره ترانه های سرزمین مادری و با امید قبولی طاعات و عباداتتان در این ماه مبارک . همانطور که در جریان هستید در روند برگزاری جشنواره و زمانبندی پیش بینی شده خللی ناخواسته به وجود آمد و شرکت کنندگان را در انتظاری طولانی و البته طاقت فرسا رها کرد . گرچه دلایل محکم و متقن برای این واقعه بسیار است اما به هر حال روا نمی بینیم که توجیحات و توضیحاتی ارائه دهیم ، چرا که هم اکنون مشکلات مرتفع شده و قطار فستیوال ترانه به ریل خود باز گشته است .

گرامیان حتماً استحضار دارند که فعالیت های فرهنگی هنری مدتی دچار سکون شده بود و تعدد آثار مزید بر علت که داوران پر مشغله ی این روزهای ترانه ی کشور نتوانند در زمانی زود تر از این لحظه ای که در آن هستیم آثار را به دبیر خانه برسانند . این ها را به روح بی انگیزه ی دست اندر کاران جشنواره و همین طور عدم آمادگی جامعه ی هنری برای پذیرش چنین جشنی بیفزایید تا نتیجتاً دریابید که اگر تلاش های دلسوزان سایت پرشین بلاگ و مدیریت محترمش نمی بود حتی برگزاری و استدام جشنواره نیز بعید به نظر می رسید .

به هر ترتیب ، داوری های مرحله ی نخست انجام  و اسامی ترانه سرایانی که به دور بعد راه پیدا کرده اند مشخص شده که نهایتاً ظرف دو روز آینده از طریق همین بلاگ و خبرگزاری ها و شماره ی جاری مجله ی چلچراغ اعلام خواهد شد .

                                                           با سپاس / مهدی موسوی