پیش اعلام نتایج دور ابتدایی...

با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان ترانه سرا و شرکت کنندگان محترم جشنواره ترانه های سرزمین مادری و با امید قبولی طاعات و عباداتتان در این ماه مبارک . همانطور که در جریان هستید در روند برگزاری جشنواره و زمانبندی پیش بینی شده خللی ناخواسته به وجود آمد و شرکت کنندگان را در انتظاری طولانی و البته طاقت فرسا رها کرد . گرچه دلایل محکم و متقن برای این واقعه بسیار است اما به هر حال روا نمی بینیم که توجیحات و توضیحاتی ارائه دهیم ، چرا که هم اکنون مشکلات مرتفع شده و قطار فستیوال ترانه به ریل خود باز گشته است .

گرامیان حتماً استحضار دارند که فعالیت های فرهنگی هنری مدتی دچار سکون شده بود و تعدد آثار مزید بر علت که داوران پر مشغله ی این روزهای ترانه ی کشور نتوانند در زمانی زود تر از این لحظه ای که در آن هستیم آثار را به دبیر خانه برسانند . این ها را به روح بی انگیزه ی دست اندر کاران جشنواره و همین طور عدم آمادگی جامعه ی هنری برای پذیرش چنین جشنی بیفزایید تا نتیجتاً دریابید که اگر تلاش های دلسوزان سایت پرشین بلاگ و مدیریت محترمش نمی بود حتی برگزاری و استدام جشنواره نیز بعید به نظر می رسید .

به هر ترتیب ، داوری های مرحله ی نخست انجام  و اسامی ترانه سرایانی که به دور بعد راه پیدا کرده اند مشخص شده که نهایتاً ظرف دو روز آینده از طریق همین بلاگ و خبرگزاری ها و شماره ی جاری مجله ی چلچراغ اعلام خواهد شد .

                                                           با سپاس / مهدی موسوی

/ 7 نظر / 62 بازدید
جواد نوروزی

اللهم صل علی محمد و آل محمد باز هم خدا رو شکر خوشحال شدم که حداقل سر کار نبودیم [نیشخند] ولی بیشتر از اون از دیدن اسم زیر این مطلب خوشحال شدم آقای موسوی با خداحافظی تکان دهنده تون خیلی ها رو غمگین کردین خیلی خیلی خیلی خوشحالم از این بازگشت.

پیروز

سلام چی ؟؟؟؟؟؟ کدوم جشنواره ؟؟؟ آهان داره یه چیزای یادم میاد ........ خیلی وقت پیشا ما یه کم شعر برا یکی خوندیم حتما"" همونه راستی حالا که اینقدر طول کشیده ببینید می تونید این شعر را هم تو مسابقه تو ن شرکت بدید خوب است که اوضاع کمی وقف مراد است چون قند ونبات است می داد سر راه به همه کیک و کلوچه حتی به یه بچه گفتش که بیارم توی هر خانه کمی نفتا تاسفره گفتم نگو کفره !! این قول کمی از سر مردم به زیاده حرفاش همه باده ؟؟ می داد همی وعده سوپسیت یا سهامش خوردیم کدامش ؟؟؟؟ می خورد صدایش مرتب زیر گوشم من خانه به دوشم !!!! می دید یه بچه پدر

پیروز

می خورد صدایش مرتب زیر گوشم من خانه به دوشم !!!! می دید یه بچه پدرش را توی رویا زحمتکش و پویا !! تمثیل زند هر دفعه یاری به گیاهی خود گو چه خواهی ؟؟ چند است همی نرخ گلابی یا که آلو؟؟ این صندوق هوووولووو !! راهش همی خنده و رد کردن حرف زیر سبیل است این مکر جدید است بردند به دوشان همگی رای زیادی رای ا به کی دادی ؟ ؟؟ صد شکر که این مجلس خوبان محیاست گفتم به تو اون روز که از ماست که بر ماست خیلی کارتون درسته همتوناااااااااا همتون اگه من حذف شده باشم خودتون می دونید من اصلا" طاقت شکست را ندارم

عجیب

باز هم خدا رو شکر یکی صدامونو شنید . دو روزم روش .ببینیم چی میشه تهش

ناشناس

خوبه ولی این جشواره سوتی های عجیب غریبیم داده که به موقش براتون خواهم گفت

واقعا خوشحالم! خیلی نا امید شده بودم[چشمک]